RPG Pasaulis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Pasaulis

RPG pasaulis, čia gali gyventi nuostabų gyvenimą su trupučiu magijos :)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Tikroji ash ;D

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Moste Darker
Mokytojas, -a
Moste Darker


Pranešimų skaičius : 203
Join date : 2009-12-21

Tikroji ash ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tikroji ash ;D   Tikroji ash ;D EmptySk. 01 03, 2010 4:03 pm

Hey ;}}
Na ka pradedu. As esu Violeta Dambrauskaitė, man 12 metų, mano gimtadienis spalio 29d. Mokausi Jonavos "Lietavos" pagrindineje mokykloje, Turiu mama, teti, 3 seses ((Iisvaizduojat? 3xD)) Laura mano viriausioji seska jai 21m. Egle 2-oji mano seska fainai su ja buna jai 18 metu, na va matot? Dvi seses jau uzaugusios, todel man hatoj fainai buna, nereik pamokslu klausyt xDDD Na o as vadovauju savo maziausei sesei Kristei - tikras vardas Kristina, bet vadinam Kriste nes trumpiau... Turiu jau maziuka sunena Laughing Jo vardas Linas, vadinu Linuciu ;D Laughing Mano plaukai yra rudi, BRUNETE xDDD Zydru akiu esu Laughing Mano megstamiausia spalva melyna ir oranzine Laughing

Megstu bendrauti su draugemis, O mes pavarom su sios mokyklos dirike ir sekretore, Gerda ir Monika, dazniausiai bunam kartu, prisigalvojam visko, todel as jas saugau myliu ir gerbiu Wink Megstamiausia pamoka KUNO KULTURA o nemegstamiausia Istorija Neutral Megstu labai gerti arbata xDD nezinau kodel, bet jos niekada neatsisakau, nes mano reputacija sugrius xDDD Labai megstu muzika klausytis, mano megstamiausiu grupiu yra vos ne milijonas, todel neprasykit kad vardinciau xDDD Laabaai megstu saldainius Laughing Graziausios geles rozes ;D Na klauskit dar konors nes man fantazijos truksta xDDD


Jei prireiks prasykit kontaktu, turiu skype, one, gmail, friendsclub, facebook ir t.t.


Foto idesiu kita karta ;DD
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Tikroji ash ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji ash ;D   Tikroji ash ;D EmptyPen. 01 08, 2010 9:57 pm

Mano puske Laughing What a Face
Atgal į viršų Go down
Moste Darker
Mokytojas, -a
Moste Darker


Pranešimų skaičius : 203
Join date : 2009-12-21

Tikroji ash ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji ash ;D   Tikroji ash ;D EmptyŠt. 01 09, 2010 3:44 pm

Tai joa ;Dd
Atgal į viršų Go down
Moste Darker
Mokytojas, -a
Moste Darker


Pranešimų skaičius : 203
Join date : 2009-12-21

Tikroji ash ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji ash ;D   Tikroji ash ;D EmptyŠt. 01 09, 2010 4:19 pm

Reikia foto? ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tikroji ash ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji ash ;D   Tikroji ash ;D Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tikroji ash ;D
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tikroji Ashley

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
RPG Pasaulis :: Tikrovė (Pailsėk nuo RPG XD) :: Tikreji mes ir mūsų kuryba :: Tikrieji mes-
Pereiti į: