RPG Pasaulis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Pasaulis

RPG pasaulis, čia gali gyventi nuostabų gyvenimą su trupučiu magijos :)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Savininkės kabinetas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 3:03 pm

Gerda Great įžengusi į savo kabinetą pradėjo viską tvarkyti. Žirgyno dokumentus, skaičiuoti žirgus tai pat ir jų užsakė.
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 3:19 pm

Gerdos Great darbo laikas:

Pirmadienis nuo 17:00h. iki 20:00h.
Trečiadienis nuo 19:00h. iki 21:00h.
Penktadienis nuo 15:00h. iki 18:00h.

Jūs galite užsirašyti ateidami pas mane. Taip pat ir išsinomuoti žirgus nurodytu laiku turite gražinti parašyta kada aš dirbu ir iki to laiko turite gražnti. Vienai 1:00h. mokestis 60 litų... Turite laikytis mano nurodymus, jaigu kas nors neaišku viskas bus pasakyta tada, kaip išsinomuosit žirgą.
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 7:54 pm

Jodinėti gali ne tik turintis vaikai pilnametystę, bet ir vaikai maždauk nuo 10-ties metų, nes maži vaikai gali susižaloti arba išsigąsti. Kviečiu visus vaikus nuo 10 metų jodinėti su žirgais, poniais, tai pat mes ir mokiname jodinėti arba tiesiog galime lėtai vedžioti po pievas ar kitur.
Atgal į viršų Go down
Forkas Fou Dakas
Šeštokas, -ė
Forkas Fou Dakas


Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2009-12-20
Age : 25
Miestas : Plungė

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:01 pm

Fou prerėjo puse žirgyno bet niekur nerado prekystalio tada pamatė duris su užrašu "Savininkės Kabinetas" jis užsimogo ir kelis kartus belstelėjo kol durys subarškėjo ir jis liovėsi.
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:02 pm

Taip, prašome užeiti, kad ir kas ten būtų.
Atgal į viršų Go down
Forkas Fou Dakas
Šeštokas, -ė
Forkas Fou Dakas


Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2009-12-20
Age : 25
Miestas : Plungė

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:06 pm

Fou išgirdo pažystama balsa tada linktelėjo duru rankena ,o ten sėdėjo jo mokyklos mokytoja-sekretorė Fou vos neiškrito iš pado:
-Atsiprašau kur čia...Aaa!!Oj atsiprašau mm sekretore tai yra mokytoja oj tai yra žirgyno savininke.Kur čia galima užsisakyt žirga?Noriu pajodinėt.
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:11 pm

-Sveikas, Forkai, ko čia toks nustebęs? Na matai forkai pasižiuūrėk į laikrodi mano darbas baigėsi, bet tave galiu užrašyti, palauk atsiversiu knygute pasižiūrėsiu kada aš dirbu štai Trečiadienis nuo 19:00h. iki 21:00h. tai, kad dvi valandas dirbu, galiu tave užrašyti trečiadieniui arba penktadieniui kuria dieną nori? Ir kelinta valanda ir iki kada?
Atgal į viršų Go down
Forkas Fou Dakas
Šeštokas, -ė
Forkas Fou Dakas


Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2009-12-20
Age : 25
Miestas : Plungė

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:18 pm

-Neminėk mano tėvo-debilo vardo nustebau ,nes negalvojau jog sugebi dirbti šitiek darbu ,o dėl dienos penktadieni ateisiu nežinau kada pataikysiu tada gerai?
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:26 pm

-Aš tave užrašau Penktadienis nuo 15:00h. iki 18:00h.
tarp šitų valandų ateik aš iki tiek dirbsiu kur norodyta tad ateik lauksiu.- Gerda tarė Forkui užsirašė į užrašų knygutę, sutvarkė stalą, ir su Forku išėjo iš kabineto. Užrakino duris ir dar karta pasakė:
-Iki, Forkai, lauksiu tavęs ateinančio nepamiršk.
Atgal į viršų Go down
Forkas Fou Dakas
Šeštokas, -ė
Forkas Fou Dakas


Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2009-12-20
Age : 25
Miestas : Plungė

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:32 pm

-Ei bėja kur man čia ateit?
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:34 pm

-Ateik į mano kabinetą, aš dirbsiu tad tave nuvesiu visur ir viską pasakysiu nesijaudink.- pasakė Gerda ramiu balsu.- Lauksiu Forkai.
Atgal į viršų Go down
Forkas Fou Dakas
Šeštokas, -ė
Forkas Fou Dakas


Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2009-12-20
Age : 25
Miestas : Plungė

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:38 pm

-Sakiau to debilo vardu manes nevadint,-griežtai tarė ir nuėjo sau.
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyPir. 01 11, 2010 8:43 pm

-Gerai, nevadinu, bet tavo toks vardas Forkas Fou Dakas, nesipiktink,- susimasčiusi pasakė gerai ir sumurmėjo- Na nepyk jai ką nors ne taip pasakiau.
Atgal į viršų Go down
Gerda Great
Sekretorė, Mokytoja, žirgyno savininkė
Gerda Great


Pranešimų skaičius : 617
Join date : 2009-12-20

Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas EmptyTr. 01 13, 2010 6:15 pm

Gerda atėjusi į savo kabinetą laukė 19:00h. nes tada ji pradės darbą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Savininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savininkės kabinetas   Savininkės kabinetas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Savininkės kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Matematikos Kabinetas
» Vyr. gydytojo kabinetas
» Gydytojo kabinetas
» Direktorės kabinetas
» Kunigo kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
RPG Pasaulis :: Netineko miestas :: Užmiestis :: Žirgynas-
Pereiti į: